Fotografia produktowa Gdańsk


Fotografia produktowa ­– Packshot – Fotografia reklamowa

[kkstarratings]

Fotografia produktowa Gdańsk w dzisiejszych czasach to najlepszy sposób na zaprezentowanie zalet i cech produktów wytwarzanych przez producentów i projektantów.Oferujemy zdjęcia Packshot z różnych brazllh sposobów na zaprezentowanie cech i zalet przedmiotów wytwarzanych przez producentów i projektantów. Oferujemy zdjęcia produktów z wielu różnych branż, przejdź do zakładki KONTAKT i dowiedz się czy twoją branże też obsługujemy. Fotografia produktowa obejmuje wszystkie produkty, niezależnie od ich rodzaju, powierzchni czy wielkości. Wykorzystujemy najlepsze rozwiązania, profesjonalny sprzęt oraz oprogramowanie. Dokładamy wszelkich starań, by nasza  fotografia produktowa spełniła oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Fotografia produktowa na terenie całej Polski

Duża dbałość o szczegóły sprawia, że fotografia reklamowa w naszym wykonaniu prezentuje najwyższy poziom i skutecznie pomaga w wysokiej sprzedaży. Wykonujemy różnego typu fotografie produktowe, zarówno proste zdjęcia packshot, które mają na celu zachęcenie do zakupu, jak i bardziej skomplikowane realizacje. Fotografia produktowa ma różne zastosowania. Idealnie sprawdzi się zarówno na stronie internetowej, jak i wszelkich innych materiałach promocyjnych firmy. W ramach oferty fotografii produktowej na terenie całej Polski gwarantujemy klientom pełną obsługe na każdym etapie pracy: przygotowujemy sesje, fotografujemy i zabieramy zdjęcia na postprodukcję. Ponadto wykonując zdjęcia produktowe   pomagamy w doborze kadru, nasycenia kolorystycznego, a także prezentacji.

Rodzaje fotografii produktowej

Fotografia produktowa Polska w naszej ofercie obejmuje cztery główne kategorie zdjęć:

  • Zdjęcia packshot

    przedstawienie produktu na białym tle w formie obrazu statycznego lub ruchomego. Zdjęcia packshot przykuwają uwagę patrzącego i wzbudzają chęć zakupu fotografowanego produktu.

  • Fotografia produktowa

Fotografia produktowa – cennik

Postprodukcja

Bez perfekcyjnej obróbki graficznej  nawet najlepiej zrealizowana sesja fotograficzna nie będzie wyglądała tak dobrze.. Podczas sesji zdjęciowej wykonujemy zdjęcia  w tzw. surowym formacie RAW. Traktujemy je jako półprodukt, z którego powstanie ostateczna fotografia.

Więcej na CENNIK

 

Dlaczego akurat my?

– Nasza firma jest wąsko wyspecjalizowana w fotografii produktowej
– Jesteśmy profesjonalistami dbającymi  o każdy szczegół na każdym etapie zlecenia
– nie boimy się żadnych wyzwań
– robimy w życiu to, co kochamy najbardziej

 

Packshot

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób zajmujących się szeroko pojętym handlem. Niezależnie od tego, jaką prowadzą Państwo sprzedaż – kluczem do sukcesu firmy będą wysokiej jakości zdjęcia produktowe – packshot. Można bez końca opisywać zalety danego produktu, lecz tak naprawdę jedno dobre zdjęcie potrafi wyrazić o wiele więcej – w pierwszej kolejności reagujemy bowiem na to, co widzimy.

 

Zdjęcia produktowe

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

jest bardzo ważnym elementem działań marketingowych przedsiębiorstw.

Zdjęcia produktowe możemy wykonać metodą bezcieniową lub z wykorzystaniem tła czy też w aranżacji.

Zapraszam również do:

KONTAKT

CENNIK

Fotografia reklamowa

Packshot

Portfolio